PERSONAL ADSCRIT AL DEPARTAMENT

Àrees de coneixement

Arqueologia, Prehistòria i Història Antiga

Natàlia Alonso i Martínez

Secretària del Departament

Correu electrònic: nalonso@historia.udl.cat

 

Joan Baptista, López Melcion

joanlopez@historia.udl.cat

Història Medieval

Frederic Aparisi Romero

frederic.aparisi@historia.udl.cat

Jordi de Bolós i Masclans

jbolos@historia.udl.cat

 

Jesus Brufal Sucarrat

jbrufal@historia.udl.cat

Joan Josep Busqueta i Riu

Director del Departament

jbusqueta@historia.udl.cat

 

Joan Montoro Maltas

joan.montoro@historia.udl.cat

Història Contemporània i Història de les Institucions Econòmiques

Antonieta Jarne i Mòdol

jarne@historia.udl.cat

 

Conxita Mir Curco

cmir@historia.udl.cat